



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталь до чеської люстри Еlite Bohemia кришталевий ріжок
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити запасну деталь ріжок до чеської люстри.
Для цього достатньо нам повідомити модель люстри чи розміри.
Купуйте з легкістю деталі до чеських люстр Еліте Bohemia за допомогою нашого інтернет-магазину.
На фото зображений ріжок який ідеально підходить до люстри Еlite Bohemia L 140/12/04
Ріжок до люстри розташований на першому ярусі кришталевих люстр, продається повністю укомплектований:
-
патрон
-
ріжок
-
проводка
На схемі Ви можете побачити як поміряти на рожку відповідні розміри.
Купуйте з легкістю деталі до чеських люстр Еліте Bohemia за допомогою нашого інтернет-магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 29 см |
| Вага | 900 г |
- Ціна: 2 200 ₴
- В наявності
- Код: 1112
Деталь до чеської люстри Еlite Bohemia кришталевий ріжок
2 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


