

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталеве бра Еlite Bohemia N 100/2/02 N
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал, кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Діаметр | 380 мм |
| Вага | 1400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 7 280 ₴
- В наявності
- Код: N 100/2/02 N
Кришталеве бра Еlite Bohemia N 100/2/02 N
7 280 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


