
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чешская квадратная хрустальная люстра L 727/4/05 N
Классическая потолочная хрустальная люстра подойдет для любого интерьера вашего дома, благодаря красоте хрусталя помещение наполняется ярким и волшебным сиянием. Классические хрустальные люстры – всегда в моде и востребованы.
В нашем интернет магазине https://elitsvitlo.com.ua , широчайший выбор элитных потолочных классических хрустальных люстр от известного производителя Еlite Bohemia.
Купить потолочную хрустальную люстру очень легко, оставьте заявку на нашем сайте и менеджер интернет магазина с вами свяжется в кротчайшие сроки.
Создайте свой интерьер в доме вместе с Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Потужність | 220 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 см |
| Висота | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 19 932 ₴
- Під замовлення
- Код: L 727/4/05 N
Відправка з 01 червня 2026Чеська квадратна кришталева люстра L 727/4/05 N
19 932 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


