

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа галогенна з рефлектором Промінь MR16 GU5.3 12v 35w
МІнімальна сума замовлення 105 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 35 Вт |
| Форма лампочки | MR16 |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | G5.3 |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал напилення | Срібло |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
- Ціна: 65 ₴
- В наявності
- Код: MR16 GU5.3
Лампа галогенна з рефлектором Промінь MR16 GU5.3 12v 35w
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


