


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплектація :
- замок Jania 72/50 WC
- латунні ручки Viola Pat WC
Характеристика замка :
- виробник - JANIA (Польща)
- призначення - для міжкімнатних дверей
- матеріал дверей - для дерев'яних дверей
- механізм закривання - сувальдний
- колір бічної планки бежевий
Характеристика ручок :
- ручки та планка виготовлені з латуні
- багатошарове гальванічне покриття
- не бояться вологи та перепаду температур
- колір антична бронза
- можливість подвійної фіксації до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- виробник Metal-bud(Італія)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jania |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение ручки | Дверная |
| Назначение дверной ручки | Для межкомнатной двери |
| Механизм действия ручки | Нажимная |
| Тип ручки | На планке |
| Материал ручки | Латунь |
| Материал розетки/планки | Латунь |
| Покрытие | Гальваника |
| Цвет | Бронзовый |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Форма розетки/планки | Прямоугольная |
| Способ установки | Врезной |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Количество ручек | 2 |
| Наличие замка | Да |
| Саморезы | Да |
| Размеры | |
| Ширина розетки/планки | 32 мм |
| Высота розетки/планки | 225 мм |
| Межосевое расстояние | 72 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| колір ручок | стара бронза |
| колір | |
| торцевої планки замка | бронза |
- Цена: 1 088 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11001й-20304м
Замок міжкімнатний Jania 72/50 WC з італійськими ручками
1 088 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


