Новинка








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінно-стельові світильники бра Szpak 1715/1
В наявності, колір каркасу: рожевий, синій, зелений.
Поворотний плафон.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Рожевий |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Рожевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий, Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Планка |
| Діаметр чаші стельової | 110 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості каркасу | поворотний |
- Ціна: 1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1715/1
Настінно-стельові світильники бра Szpak 1715/1 рожевий
1 150 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


