



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петлі дверні врізні польської фірми Kurovs 12 см виготовлені з латуні.
Використання латуні дозволяє застосовувати петлі у приміщеннях з підвищеною вологістю,
- лита конструкція
- безшумна робота петлі
- міцні і якісні
В наявності :праві, ліві.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Врізний |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 170 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 188 ₴
- В наявності
- Код: 60151-п
Петля дверна врізна Kurovs 120 права
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


