
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Lis Flora 0597
Пропонуємо вашій увазі настільну лампу 0597 FLORA Lis в стилі флористика.
Відмінна якість, помірні ціни, вироби виготовлено з використанням новітніх технологій.
Матеріали виробу: каркас -кований метал.
З колекції FLORA фабрики Lis є в наявність кована підвісна люстра і торшер якісні та красиві які ідеально підійдуть до будь-якої кімнати вашого будинку.
В наявності бронзовий відтінок -2 шт.
бежевий -1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Золотистий, Бежевий, Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 2000 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
- Ціна: 4 333 ₴



