


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне Aldex 431/D
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Прованс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Мідь, Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Aldex |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 320 мм |
- Ціна: 1 987 ₴



