

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Aldex 390/C
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Aldex |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 393 ₴



