

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне Lis Kalla Renesans 0157
Бра в стилі флористика виконано з якісних матеріалів металу та скла - квітка Калли.
Ідеально прикрасить вітальню чи коридор - ніжні квіти Калли на бра доповнять ваш інтер'єр красою.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Діаметр | 380 мм |
- Ціна: 2 255 ₴
- В наявності
- Код: 0157
Бра настінне Lis Kalla Renesans 0157
2 255 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


