


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний стельовий світильник Hesmo 23505/3 з поворотними плафонами
Світильник 23505/3 фірми Hesmo (Польща) виконаний у сучасному стилі, кріпиться безпосередньо на стелю та має три рухомі плафони.
Виготовлений із нержавіючого металу.
Колір полірований хром з декором - металева сітка, що створює при осітленні цікавий ефект на стелі та елементи синього кольору.
Кріплення-планка.
Ширина кріплення планки 7,5 см, з легкістю підійде до натяжної стелі.
Висота світильника 9,5 см, що дозволяє закріпити на дуже низькі стелі.
Діаметр основи світильника 25 см.
Діаметр (зовнішній) світильника 56см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Синій |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Датчик руху | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Форма | Круглий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 250 см |
| Висота | 260 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| особливості декору | сітка , вкраплення елементів синього кольору |
| особливості освітлення | ефект мерехтіння |
- Ціна: 1 880 ₴
- В наявності
- Код: 23505
Кухонний стельовий світильник Hesmo 23505/3 з поворотними плафонами , хром
1 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


