


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне 1576 Ariadna Lis маленьке
Ніжне , незвичне бра на 1 плафон Ariadnа 1576 (Польща), цікаве своїм дизайнерським задумом у вигляді гілки дерева .
Плафон виготовлений зі скла ручної роботи і має форму квітки , каркас - кований метал.
В нашому інтерне-магазині представлені бра настінні і підвісні світильники цієї вишуканої колекції, виготовлені з якісних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бронзовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 18 мм |
- Ціна: 1 655 ₴
- В наявності
- Код: 1576
Бра настінне 1576 Ariadna Lis маленьке
1 655 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


