

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Hesmo 86572 настінне
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Hesmo, з високою якістю виконання і демократичною вартістю. Всі деталі світильників Hesmo- це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Hesmo можна і в Україні. У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Hesmo| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Неокласицизм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бронзовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 17 мм |
- Ціна: 1 995 ₴
- В наявності
- Код: 86572-1
Бра Hesmo 86572 настінне Польща
1 995 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


