
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кована люстра свічі Kemar Preto P/10
Оригінальна люстра в змішаному стилі класицизму і ретро, з латуні серії Preto виробництва компанії KEMAR (Польща), приваблює легкістю виконання та практичністю використання
Матеріали: метал (латунь);
Колір підставки: бронза з чорною патиною під лаком
Висота: 83 см; діаметр: 69 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Латунь, Матове Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 69 см |
| Висота | 83 см |
| Діаметр стельової чаші | 110 см |
- Ціна: 28 555 ₴
- В наявності
- Код: Preto P/10
Кована люстра свічі Kemar Preto P/10
28 555 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


