


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер Lis Wiola 0554
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1790 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Основні | |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Користувацькi характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 6 330 ₴



