

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник Nowodvorski 1626 Canalina Kubik Blue
Довжина світильника Nowodvorski 1626 - 360 мм, ширина-90 мм.
В інтернет-магазині "ЕlitSvilo" представлені різноманітних кольорів та розмірів настінні світильники по лояльних цінах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Блакитний |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Користувацькi характеристики | |
| вимикач | кнопка на корпусі |
| особливості плафона | елемент мозаїчного скла |
- Ціна: 1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1626
Настінний світильник Nowodvorski 1626 Canalina Kubik Blue
1 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


