

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина світильника Nowodvorski 1625 - 240 мм, ширина-90 мм.
В інтернет-магазині "ЕlitSvilo" представлені різноманітних кольорів та розмірів настінні світильники по лояльних цінах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 90 см |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості плафона | елементи вітражного скла |
| особливості каркасу | вимикач кнопка на корпусі |
- Ціна: 1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1625
Світильник настінний Nowodvorski 1625
1 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


