
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Nowodvorski 4021 Segretto
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Nowodvorski, з високою якістю виготовлення й демократичною вартістю.
Усі деталі світильників Nowodvorski — це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною та довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Nowodvorski можна й в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Nowodvorski
Ми доставляємо замовлення на всій території України
Киев, Харьков, Одесса, Дніпро, Запорожнення, Львів, Кривий Рог, Донецька зона, Ніколаєв, Ужгорода, Тернопель, Івано-Франковськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорниці, Луцк, Рівно.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Нікель/хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 2 350 ₴
- В наявності
- Код: 4021
Світильник Nowodvorski 4021 Segretto
2 350 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


