
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс кришталевий Еlite Bohemia L 340/1/12 Pt
Підвіс кришталевий Еlite Bohemia L 340/1/12 Pt - виготовлений з кольорового и прозорого кришталю.
Підвіски різної форми дуже вишукані, каркас в кольорі патини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 42 см |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 9 550 ₴
- В наявності
- Код: L 340/1/12 pat
Підвіс кришталевий Еlite Bohemia L 340/1/12 Pt
9 550 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


