




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з кришталю Elite Bohemia L 100/10/01 N
Оригінальна класична люстра з кришталю прикрасить зал чи вітальню.
Вишуканість, затишок і яскраве світло з 10 лампочок прикрасить ваше приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 77 см |
| Висота | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання |
- Ціна: 46 850 ₴
- В наявності
- Код: L 100/10/01 N
Люстра з кришталю Elite Bohemia L 100/10/01 N
46 850 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




