
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний металевий каркас,плафони скляні.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1762
Торшер 3 лампи Е 14 ( Польща )
4 999 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


