


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка для розсувних дверей Pasotti RICCIO S/FCH OPDV
Ручка для розсувних дверей Pasotti RICCIO S/FCH OPDV-Wpuszczany латунна колір чорний глянцевий / золото.
довжина ручки - 155*137 мм,
ширина ручки - 40*20 мм,
глибина -18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasotti |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | Ручка-купе |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 155 мм |
| Ширина розетки/планки | 40 мм |
| Висота розетки/планки | 20 мм |
- Ціна: 855 ₴
- В наявності
- Код: б.н
Ручка для розсувних дверей Pasotti RICCIO S/FCH OPDV
855 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


