

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра на стіну Szpak виробництво Польша
Пропонуємо настінний світильник бра фірми Szpak в сучасному стилі.
Матеріали бра Szpak - міцний метал та якісне скло.
Каркас світильника виготовлений з мінімальним виступом, завдяки цьому зберігає простір і сміливо підійде у вузькі, маленькі приміщення.
Колір каркаса-бежевий.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Прованс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Свічка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Вага | 1000 г |
| Розміри | |
| виступ від стіни ,мм | 80 |
- Ціна: 2 255 ₴
- В наявності
- Код: 1929-а
Бра на стіну Szpak виробництво Польша
2 255 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


