
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Латунне кільце до чеської люстри під стаканчик
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити запасну деталь латунне кільце до чеської люстри, який встановлюється під стаканчик
Купуйте з легкістю деталі до чеських люстр Еліте Bohemia за допомогою нашого інтернет-магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип цоколя | E14 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3 см |
| Діаметр | 3 см |
| Висота | 0.5 см |
| Вага | 10 г |
- Ціна: 30 ₴
- В наявності
- Код: 1114
Латунне кільце до чеської люстри під стаканчик
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


