
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Еlite Bohemia S 100/1/01 N
Настільна лампа Еlite Bohemia S 100/1/01 N - якісна, вишукана виготовлена з справжнього чеського кришталю і металу латунь.
Основа кольору золото, кришталь прозорий, підвіски неймовірної краси.
Зупиніть свій вибір на відомих освітлювальних приладах у всьому світі Еlite Bohemia!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 5 280 ₴
- В наявності
- Код: S 100/1/01 N
Настільна лампа Еlite Bohemia S 100/1/01 N
5 280 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


