
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана кришталева люстра модерн Еlite Bohemia
Інтернет-магазин ElitSvitlo пропонує шикарні моделі кришталевих люстр від відомого виробника за доступними цінами. У нас Ви маєте можливість купити кришталеві люстри модерних сучасних дизайнів.
Модерн-шедеври освітлювальних пристроїв створюються у Чехії найкращими майстрами. В основі декору лежить блискучий, чудовий кришталь. Їм багато всипані та прикрашені незвичайні освітлювальні прилади. Це унікальна справжня розкіш у чистоті богемського кришталю та блиску прозорого чи кольорового кришталю, може прикрасити ваш будинок безперечно.
Наші дизайнери можуть допомогти Вам з вибором звертайтесь за телефоном +38-098-498-15-88 або другим зручним для Вас способом.
Створіть свій інтер'єр у будинку разом із Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Срібний, Прозорий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Свічка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 5000 г |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання |
- Ціна: 34 836 ₴
- В наявності
- Код: L 171/6/02 N
Вишукана кришталева люстра модерн Еlite Bohemia L 171/6/02 N срібло
34 836 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


