
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана кришталева люстра модерн Еlite Bohemia
Інтернет-магазин «ЕlitSvitlo» пропонує шикарні моделі кришталевих люстр із колекції модерн від відомого виробника за доступними цінами. У нас Ви можете купити хрустальні люстри сучасних дизайнів.
Моделі виконані з якісних матеріалів, що забезпечує довговічну роботу та надійність. Такі кришталеві люстри модерн можна використовувати для інтер'єру не тільки вітальні, але і кабінету або спальні.
Купити кришталеву люстру модерн Еlite Bohemia за вигідною вартістю Ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Срібний, Прозорий |
| Форма плафона | Свічка |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання |
- Ціна: 43 800 ₴
- В наявності
- Код: L 215/8/07 N
Вишукана кришталева люстра модерн Еlite Bohemia L 215/8/07 N
43 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


