
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні ручки міжкімнатні ( з вітрини товар)
Характеристика дверних міжкімнатних ручок:
- ручки та планка виготовлені з латуні
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- розмір квадрата - 8 мм
- колір золотисто-чорний
- країна виробник - Туреччина
На планці ручки є малопомітний дефект , на роботу ручки не впливає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 163 мм |
| Ширина розетки/планки | 38 мм |
- Ціна: 533 ₴
- В наявності
- Код: 10144
Дверні ручки міжкімнатні латунні ( з вітрини товар)
533 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


