
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еlite Bohemia кришталева люстра підвісна
Стельова кришталева люстра підійде для будь-якого інтер'єру вашого будинку, завдяки красі кришталю приміщення наповнюється яскравим і неповторним сяйвом. ⠀
Класичні кришталеві люстри користуються високою популярністю в елітних будинках, адже виконані найталановитішими чеським майстрами. ⠀
В нашому інтернет магазині https://elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних стельових класичних люстр для кухні, спальні чи вітальні від відомого виробника Еlite Bohemia. ⠀
Купити стельову люстру просто, залишіть заявку на нашому сайті і менеджер інтернет- магазину з вами зв'яжеться в найкоротші терміни. ⠀
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Діаметр | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 8 550 ₴
- В наявності
- Код: L 713/1/05 N
Еlite Bohemia кришталева люстра підвісна
8 550 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


