



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний міжкімнатний замок AGB з ручками з латуні Італія
Комплект:
- ручки дверні Metal-bud Daria wc латунні,
- магнітний замок AGB Mediana Polaris 96 мм.
Характеристика замку:
- призначення -для міжкімнатних дверей
- видалення ключового отвору (Backset) 50мм
- тип засувки -магнітний
- сторона відкриття -права/ліва
- торцева та зворотна планки-латунь, гальванічне покриття.
- виробник AGB (Італія)
Характеристика ручок:
- ручки та планка виготовлені з латуні.
- стійкі до вологи та перепадів температур
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті,
- колір золото
- виробник Metal-bud
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 1 |
| Колір замку | Золото поліроване |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| колір ручок | золото |
| колір | |
| торцевої планки замка | золото |
| особливості | |
| тип замку | універсальний |
| додаткові | |
| гарантія на роботу механізма | 5 років |
- Ціна: 1 733 ₴
- В наявності
- Код: 11006- AGB
Дверний міжкімнатний замок AGB з масивними ручками з латуні Італія комплект
1 733 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


