

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація:
- замок Jania 72/50 WC
- латунні ручки Viola 72 WC
Характеристика замку:
- виробник - JANIA (Польща)
- призначення - для міжкімнатних дверей
- матеріал дверей- для дерев'яних дверей
- механізм закривання-сувальдний
Характеристика ручок:
- ручки та планка виготовлені з латуні.
- багатошарове гальванічне покриття
- не бояться вологи та перепаду температур
- колір золото
- можливість подвійної фіксації до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Колір замку | Золото поліроване |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Самонарізи | True |
| Наявність замку | True |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні | |
| Призначення ручки | Дверна |
| Механізм дії ручки | Натиснуто |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Спосіб установки | Накладної |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Золотистий |
| Покриття | Гальваніка |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 225 мм |
| Ширина розетки/планки | 32 мм |
- Ціна: 1 220 ₴
- В наявності
- Код: 11001-JANIA 72/50 WC
Замок міжкімнатний Jania 72/50 WC з латунними ручками Польща
1 220 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


