

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головний замок Mul-T-Lock SASH LOCK 7 серія. Замок має один загартований ригель та реверсну (ліву, праву) клямку. Гартована вставка в ригелі (захист від перепилювання). Спосіб замикання поворотним ключем на два обороти. Можливість встановлення захисної броненакладки.
Характеристика замку:
- загартований ригель
- загартована вставка в ригелі (захист від перепилювання)
- видалення ключового отвору: (backset) 60 мм
- міжосьова відстань 72 мм
- країна виробник Ізраїль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 133 ₴
- В наявності
- Код: Mul-T-Lock SashLock 72мм
Механізм замка 72мм Mul-T-Lock Sash Lock нержавіюча сталь
1 133 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


