


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект:
- Замок міжкімнатний S.A.B.1950 E40, універсальний;
- Ручки Luiza Kristina Pat OK.SZ. , виготовлені з латуні.
Характеристика замку:
- Призначення :для дерев'яних дверей, для міжкімнатних дверей;
- Віддалення отвору (Backset) 40 мм
- Кріплення лицьовою планкою
- Вид засувка/засувка
- Тип засувки класична
- Сторона відкриття Ліво/Право
- Покриття гальванічне
- Розміри: корпус засувки 100х64х15
Характеристика ручок:
- ручки виготовлені з латуні
- якісне гальванічне покриття
- натискні
- колір антична бронза
- діаметр розетки 50 мм
- довжина ручки 140 мм
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті (гужон);
- країна виробник Чехія
- модель Kristina Pat OK.SZ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SAB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Латунь, Нержавіючий метал |
| Колір замку | Латунь матова |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| додаткові характеристики | |
| колір ручки | бронза |
- Ціна: 1 488 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 11004к-1950
Замок міжкімнатний S.A.B. + ручки на розетці COBRA Kristina
1 488 ₴/комплект
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


