


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Галогенна лампа Philips T3 QCL використовується для прожекторів та інших освітлювальних приладів має економічність, високу світловидатність.
- діаметр — 10 мм,
- довжина — 177 мм
- ступінь захисту – IP20
-
cвітловий потік 3250 лм
- термін експлуатації 2000 годин.
Виробник: Royal Philips Holland.
Потужність лампи — 200 вт; 300 вт, 500 вт.
Зверніть увагу, для тривалішого терміну експлуатації галогенної лампи необхідно встановлювати її за допомогою текстильних або целофанових рукавичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | R7S |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Діаметр трубки | 10 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| колір світіння К | 4100 |
- Ціна: 280 ₴
- В наявності
- Код: 40333 Philips
Якісні лампочки Philips T3 QCL 200 W галогенна 177 мм Голландія
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


