
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова Elite Bohemia L 711/3/05 N
Красива люстра яка створює в домі ніповторне ніжне сяюче світло.
Класична стельова люстра підійде для любого інтер'єру вашого дому, завдяки красі кришталю приміщення наповнюється фантастичним сяйвом.
Класичні кришталеві люстри - завжди стильні та сучасні.⠀
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Потужність | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 340 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 15 000 ₴
- В наявності
- Код: L 711/3/05 N
Чеський стельовий світильник Elite Bohemia L 711/3/05 N
15 000 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


