
Чеські бра Еlite Bohemia N 104/2/02 N
Прекрасні бра ідеально підійдуть для затишної спальні або іншого приміщення, в якому потрібно створити кришталеве освітлення.
Дорогий настінний світильник чудово впишеться в класичний інтер'єр.
Дизайн бра досить гарний, і неповторний, елегантність композиції додають блискучі ланцюжки з кристалів і підвіски у вигляді крапельки.
Чеські кришталеві бра Еlite Bohemia – це вибір багатства у вашому домі. Великий вибір моделей та відмінна чеська якість поєднуються з доступними цінами. Такі кришталеві бра можна використовувати для інтер'єру не тільки вітальні, але і кабінету, кухні або спальні.
Всі кришталеві бра Elite Bohemia, Чехія проходять контроль якості та постачаються заводським номером.
Зручна та практична система кріплення дає можливість встановити чеські бра самостійно
Придбати класичні кришталеві бра Еlite Bohemia за вигідною вартістю ви можете в нашому інтернет-магазині.
Створіть інтер'єр у своєму будинку разом з Elite Bohemia!
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал, кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Свічка, Чашка |
| Потужність | 40 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
- Ціна: 7 250 ₴
- В наявності
- Код: N 104/2/02 N
Чеські бра Еlite Bohemia N 104/2/02 N
7 250 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



