

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни ZEBRA CASA євро
сатин VIP ,6 предметів
Склад постільної білизни ZEBRA CASA - сатин vip 100%.
Сатин — це міцна натуральна тканина. Вона не викликає подразнення, не сідає під час прання та залишається такою ж яскравою впродовж довгих років.
Особливою перевагою сатину є те, що ця тканина чудово вбирають вологу. Тому піт зі шкіри також вбиратиметься в тканину й вам буде комфортно спати. Тканина сама по собі легка та зносостійка. Ця тканина зберігає температуру тілу, тому влітку вам буде прохолодно, а взимку тепло.
Колір постільної білизни ZEBRA — пудра.
Комплект постільної білизни ZEBRA має декор - красиве і об"ємне мереживо.
Входить до комплекту:
-пододеяло 200*220
-простирадло 240*260
-навилички 4 шт 50*70
Склад: сатин
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Колір | Пудровий |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип тканини | Сатин |
| Виробник | Zebra |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Туреччина |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості декору | мереживо |
| візерунок | однотонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 9 550 ₴/комплект
- В наявності
- Код: ZEBRA 2х євро
Комплект постільної білизни ZEBRA CASA євро 2х сатин VIP 6 предметів
9 550 ₴/комплект
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


