

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник плафон 766/3 декоративне скло
Переваги світильника 766/3 :
-красивий декоративний плафон з добротного скла
-джерело світла - три стандартні лампи Е14
-варіанти положення світильника - вертикальне ; горизонтальне
-при освітленні набуває вигляд справжнього кришталевого світильника
Використовуючи світлодіодні лампочки (купуються окремо) можна досягти більш яскравого світла до 240 ват.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Прозорий, Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Вага | 1.8 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма плафона | труба, суцільний кришталевий |
- Ціна: 1 100 ₴
- В наявності
- Код: 766-3
Світильник плафон 766/3 декоративне скло
1 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


