
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еlite Bohemia кришталева настільна лампа
Кришталева настільна лампа — вишукана для будь-якої людини річ, яка символізує домашній затишок і гармонію.
Настільний світильник є майже в кожному будинку. Найбільша перевага настільних ламп у їхній різноманітності.
Незалежно від дизайну, настільна лампа надаватиме приємне затишне світло, у будь- якому приміщенні вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вага | 1300 г |
- Ціна: 8 508 ₴
- В наявності
- Код: S 852/1/00 Pt
Еlite Bohemia кришталева настільна лампа
8 508 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


