
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий кований Szpak Dalia
Красивий світильник польського виробника Szpak 2067-1 Dalia відрізняється гарною якістю та оригінальним дизайном.
Каркас Szpak 2067-1 виготовлений з міцного металу, плафони з якісного скла.
Колірна гама: бежевий, коричневий (венге), смарагдово зелений,.
Замовляйте Szpak 2067-1 в нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua/ua .
Вдалих вам покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Зелений, Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 600 см |
| Висота | 180 см |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 4 388 ₴
- В наявності
- Код: 2067-1
Світильник стельовий кований Szpak Dalia
4 388 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


