
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з абажурами Ангели Diasha
Підвісна люстра з ангелами - необхідний елемент, коли потрібно прикрасити одну з улюблених кімнат в домі.
Для інтер'єрів, оформлених в стилі сучасної класики, чудовим вибором буде підвісна люстра з ангелами Diasha, виготовлена у відповідному дизайні.
Головною родзинкою в даній люстрі є прикраси підвіски-ангелочки.
Дану люстру рекомендуємо розміщувати у вітальні, прихожій чи спальні, оскільки в цих кімнатах люстра буде виглядати найгармонійніше.
Підвісна люстра з ангелами Diasha - ідеальний вибір по освітленні для Вашого дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Diasha |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Золотистий, Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Горщик |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 см |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 60 см |
- Ціна: 9 800 ₴
- В наявності
- Код: 2208/8
Люстра з абажурами Ангели Diasha
9 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


