

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива люстра (8111/3) кераміка
Люстра 8111/3 ідеально підійде в зал,спальню чи кухню, в кімнату невеликого розміру під будь-який колір меблів, особливо в світлих , виглядає розкішно.
Каркас з елементами кераміки біло-срібного кольору з візерунками, плафони скляні матові( ефект білого мрамору), підвіски кришталеві.
Люстра якісна сучасна та стильна.
Купуйте освітлювальні вироби в нашому інтерет-магазині і Ви будете насолоджуватись красою в домі на протязі багатьох років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Колоніальний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кераміка, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Сірий, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Diasha |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Срібний, Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Квітка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 58 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 6000 г |
| Діаметр стельової чаші | 140 см |
| Додаткові | |
| особливості каркасу | об"ємний декор |
| кріплення | на гачок |
- Ціна: 8 899 ₴
- В наявності
- Код: 8111/3
Красива люстра (8111/3) кераміка
8 899 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


