



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок дверний Gerda ZW 100 72/50 wkl ручки Pasotti ELA латунні
Комплект :
- замок Gerda ZW 100 90/50
- ручки Pasotti ELA 72 PZ OPDV
Характеристика замка Gerda ZW 100 90/50
Врізні замки Gerda ZW 100 дуже якісні та надійні.
Застосовуються для дверей, що відкриваються всередину і назовні.
- за типом установки – врізний
- за місцем встановлення – основний нижній
- Back Set - 50
- міжосьова відстань 72
- тип ключа - циліндровий євростандарт
- виробник Gerda
- країна виробник Польща
Характеристика ручки Pasotti Pasotti ELA 72 PZ OPDV:
- виготовлені з латуні,
- багатошарове гальванічне покриття,
- фірмове тиснення на зворотній стороні планки ручки ,що підтверджує оригінальність виробу,
- колір чорний глянцевий/золотистий,
- виробник Pasotti,
- країна виробник Італія,
розміри :
- довжина ручки 280 мм
- ширина 47 мм
- діаметр 140 мм
У комплект не входить циліндр, але при необхідності можна купити окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerda |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Латунь, Оцинкована сталь |
| Колір замку | Золото, Чорний глянсовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 233 ₴
- В наявності
- Код: ZW 100/10332
Замок дверний Gerda ZW 100 72/50 wkl ручки Pasotti ELA латунні
2 233 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


