
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручки на розетці Metal-bud з латуни антична бронза
Міцні, надійні, якісні, не бояться вологи та перепадів температур.
Масивні та дуже зручні.
Характеристика :
- ручки та накладки виготовлені з латуні
- натискні
- колір антична бронза
- діаметр розетки 52 мм
- довжина ручки 145 мм
- розмір квадрата ручки 8 мм
- розмір квадрата накладки 4 мм
- виробник Metal-bud
- країна виробник Польща
- модель GAJA pat.OK.SZ
Комплект:
ручки -2 шт
накладки wc - 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal-Bud |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 145 мм |
| Діаметр розетки | 52 мм |
- Ціна: 980 ₴
- В наявності
- Код: 11002- wc
Ручки на розетці Metal-bud з латуни антична бронза
980 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


