
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні ручки з замком комплект надійної дверної фурнітури
Дверний замок Hobes 90/40 01-15 K BB ручки Metal-bud VIOLA
Комплект:
- замок Hobes 90/40 01-15 H/L kl
- ручки Metal-bud VIOLA pat OK.SZ. Roz
- накладки Metal-bud PAT.Klucz S8PK
Характеристика замка Hobes 90/40 01-15 H/L kl :
Врізні замки Hobes 90/40 01-15 H/L kl якісні та надійні замки.
Застосовуються для дерев'яних дверей, що відкриваються всередину та назовні приміщення.
- за типом установки - врізний
- за місцем встановлення - основний нижній
- Back Set - 40
- міжосьова відстань 90
- тип ключа - BB (буратіно)
- у комплекті ключ 1 шт
- колір цинк
- для міжкімнатних дверей
- країна виробник Чехія
Характеристика ручки Metal-bud VIOLA pat OK.SZ. Roz :
- виготовлені з латуні
- натискна
- колір антична бронза
- діаметр розетки 50 мм
- країна виробник Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hobes |
| Країна виробник | Чехія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Латунь, Оцинкована сталь |
| Колір замку | Бронза антична |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Механічний замок |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 1 |
| Майстер-ключ | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 988 ₴
- В наявності
- Код: 90/40/11001
Дверні ручки з замком комплект надійної дверної фурнітури
988 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


