


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект замок для дверей з ручками Metal-bud
Замок для дверей Gerda ZW 100 72/50 wkl ручки Metal-bud VIOLA mos OK.SZ. Roz латунь
Комплект:
- замок Gerda ZW 100 72/50 wkl,
- ручки Metal-bud VIOLA mos OK.SZ.,
- цилиндр King П 30х30 9089-SB-60.
Характеристика замка Gerda ZW 100 72/50:
Врізні замки Gerda ZW 100 дуже якісні та надійні замки.
Застосовуються для дверей, що відкриваються всередину та назовні приміщення.
- за типом установки - врізний,
- за місцем встановлення - основний нижній,
- Back Set - 50,
- міжосьова відстань 72,
- тип ключа - циліндрові євростандарт,
- колір цинк,
- країна виробник Польща.
Характеристика ручки Metal-bud VIOLA mos OK.SZ. :
- виготовлені з латуні,
- натискна,
- колір золото,
- діаметр розетки 50 мм,
- країна виробник Польща.
Характеристики циліндра King П 30х30 9089-SB-60:
- клас захисту 4,
- корпус циліндра та комір виготовлені з латуні,
- циліндр має 5 активних пінів, виготовлених з латуні,
- в комплект входять 3 ключі високої точності нарізки, покриті нікелем для більш тривалого використання,
- циліндр базової таємності,
- колір матове золото,
- розмір 30*30 мм,
- країна виробник Польща.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerda |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Латунь, Оцинкована сталь |
| Колір замку | Золото |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 2 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 588 ₴
- В наявності
- Код: ZW 100/11001з
Комплект замок для дверей з ручками Metal-bud
1 588 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


