



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний врізний замок Hobes 90/40 02-04
Врізні замки Hobes 90/40 02-04 дуже якісні та надійні замки.
Застосовуються для приміщення, що відкриваються всередину і назовні:
- за типом установки: врізний;
- за місцем встановлення: основний нижній;
- за типом дверей: для вхідних;
- Back Set 40;
- міжосьова відстань: 90;
- тип ключа: циліндрові
- колір жовтий цинк.
Країна виробник: Чехія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hobes |
| Країна виробник | Чехія |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір замку | жовтий цинк |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 650 ₴
- В наявності
- Код: 20820и
Дверний врізний замок Hobes 90/40 02-04
650 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


