
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок додатковий MIS для дерев'яних дверей оцинкований
Комплект:
- замок додатковий MIS
- циліндр King 9089-SB-60
Характеристики замку MIS:
- врізний
- універсальний (правий, лівий)
- для дверей завтовшки від 20 мм
- висота -120 мм
- глибина – 80 мм
- товщина – 12 мм
- Backset – 50 мм
- країна виробник Польща
Характеристики циліндра King 9089-SB-60:
- клас захисту 4
- корпус циліндра та воріт виготовлений з латуні.
- циліндр має 5 активних пені, виготовлених з латуні.
- в комплект входять 3 ключі високої точності нарізки, покриті нікелем для більш тривалого використання.
- циліндр базової таємності
- розмір циліндра: 30*30
- країна виробник -Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкований метал |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 477 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 20369а
Замок додатковий MIS для дерев'яних дверей оцинкований
477 ₴/комплект
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


