

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова кнопка до дверного дзвінка Zamel BULIK
сіра до 50 м
Особливості:
- для роботи з бездротовим дзвінком BULIK ,
- пристосовані для роботи зовні (фасад будинку,ворота) але де є захист від прямого попадання вологи,
- має оптичну сигналізацію роботи
- дальність дії на відкритому просторі до 50 m
- вікно для напису номера квартири (будинку)
- колір сірий
- ступінь захисту кнопки IP44
- гарантійний термін 12 місяців
- живлення від батарейок 23А або MN21
- кількість батарейок 1
У разі використання кнопки в складних і змінних погодних умовах необхідно використовувати кнопку серії Zamel PDH-227.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Сірий |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Фіксація положення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| радіус дії | 50 м |
| Тип | дистанційна |
| під"єднання до мережі | безпровідна |
| серія | Bulik |
- Ціна: 315 ₴
- В наявності
- Код: Zamel BULIK PRB-984
Бездротова герметична кнопка до дверного дзвінка Zamel сіра до 50 м
315 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


